تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران + در محل + فوری (گارانتی)

شاید تا به حال در میان دوستان و آشنایان خود دیده باشید که از لوازم خانگی ااگ استفاده کنند. برند ااگ چند سالی است که توانسته در میان برندهای مختلف موجود در بازار لوازم خانگی، طرفداران زیادی به خود جذب کند. این برند در این سال ها به راه اندازی شعبه ها و نمایندگی های مختلف در سراسر دنیا، رقابت خیلی نزدیکی با سایر رقبای خود به راه انداخته است.
اما به نظر شما اگر از یک محصول مثل جاروبرقی ااگ استفاده کنید، در صورت خرابی می توانید از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید؟ آیا اصلا جایی تحت عنوان تعمیرگاه جاروبرقی ااگ در کشورمان وجود دارد؟ در ادامه این مقاله به طول کامل این موضوع را بررسی خواهیم کرد.

تعمیر جاروبرقی آاگ

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ااگ

همانطور که اشاره کردیم، این برند در سراسر دنیا نمایندگی هایی راه اندازی کرده است. ایران هم یکی از کشورهایی است که به دلیل حجم تقاضای بالا برای خرید این محصولات، کشور مناسبی برای ارائه خدمات پس از فروش است. برند ااگ در اکثر شهرهای بزرگ ایران نمایندگی هایی دارد که می توانند کار تعمیر و ارائه قطعات مختلف جاروبرقی ااگ را برای مشتریان انجام دهند.
البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که شما باید به دنبال نمایندگی باشید که بتواند به خوبی کار تعمیر جاروبرقی ااگ را انجام دهد. چرا که اگر این نمایندگی از نیروی متخصص بهره مند نباشد، چه بسا هزینه بیشتری برایتان به بار آورد. خیلی از نمایندگی هایی که کار تعمیرات این نوع محصولات را انجام می دهند، به جای این که تمرکز خود را روی تعمیر متمرکز کنند، بیش تر به دنبال تعویض قطعات محصول مشتریان خود هستند. به همین دلیل هم باید قبل از مراجعه به یک نمایندگی، حتما راجب آن تحقیق کنید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ااگ

تعمیرات جاروبرقی آاگ را به کدام نمایندگی بسپاریم؟

خیلی از شما عزیزان با خواندن این مقاله تا به اینجا، ممکن است از خود سوال کنید که کار تعمیر جاروبرقی خود را به کدام نمایندگی بسپاریم؟
توجه داشته باشید که نمایندگی می تواند این کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهد که هم سابقه خوبی در این زمینه داشته باشد و هم این که از نیروی متخصص و با تجربه بهره گرفته باشد. شما می توانید به راحتی به حجم رجوع مشتریان به هر نمایندگی توجه کنید تا متوجه میزان رضایت مشتریان هر یک شوید.
نمایندگی ما قبل از استخدام هر تکنسین، دوره های آموزشی گسترده ای ارائه می دهد تا بتواند بهترین نیروها را آموزش دهد. به علاوه، تکنسین های ما قبل از ورود به بازار کار، حتما باید آزمونی که برایشان تدارک می بینیم را با نمره بالایی پشت سر گذارند؛ در غیر این صورت، نمی توانند کار تعمیرات محصولات مختلف مشتریان را بر عهده بگیرند.
علاوه بر این نیز، هدف ما جلب رضایت تک تک مشتریان است. چرا که اگر نتوانیم مشتری را از خود راضی نگه داریم، مطمئنا بازدهی سودی ما در آینده کم خواهد شد. به همین دلیل هم ما در دوره های آموزشی که برای تکنسین های خود برگزار می کنیم، بیشتر روی تعمیر محصولات ااگ تمرکز می کنیم. این یعنی تکنسین های ما زمانی که نزد شما بیایند، اول از همه به سراغ عیب یابی و تعمیر جاروبرقی شما خواهند پرداخت. اگر واقعا محصول شما طوری به مشکل خورده باشد که نتوان تعمیر آن را انجام داد، در این صورت به شما پیشنهاد خواهند داد که آن قطعه را تعویض نمایید.
علاوه بر این ها نیز، این موضوع را در نظر داشته باشید که حتی در صورت نیاز به تعویض یک قطعه، نمایندگی ما تمامی قطعات را با قیمت خیلی ارزان تر از بازار به شما ارائه می دهد. تمامی این قطعات از کیفیت خوبی برخوردار اند و دستگاه شما می تواند مثل روز اول کار کند. همچنین، این نکته را هم در نظر داشته باشید که تک تک قطعات و تعمیراتی که ارائه می شود، همراه با گارانتی خواهند بود.

تعمیرات جاروبرقی آاگ

قیمت تعمیر جاروبرقی ااگ

یکی از مهم ترین سوالاتی که ذهن مشتریان را درگیر می کند، این است که قیمت تعمیر جاروبرقی ااگ چقدر تمام می شود؟
توجه داشته باشید که در بحث تعمیرات هر وسیله ای، قیمت نهایی به عوامل مختلف بستگی دارد. ما در ادامه هر یک از این عوامل را ذکر کرده ایم:
1.نوع خرابی
یکی از مواردی که در تعیین قیمت تعمیرات این محصول تاثیر زیادی دارد، نوع خرابی است. اگر خرابی و مشکل پیش آمده طوری باشد که وسیله شما با کمی تعمیرات راه اندازی شود، هزینه زیادی برایتان به بار نخواهد آورد. اما اگر همین مشکل به گونه ای باشد که نیاز به تعویض قطعه وجود داشته باشد، قیمت آن بالاتر خواهد رفت.
2. نوع قطعه خراب شده
خیلی از اوقات قطعه ای که خراب می شود، به قدری جزئی است که حتی با تعویض آن هم هزینه زیادی به وجود نمی آید. اما گاهی هم همین مشکل مربوط به یک قطعه اصلی و خیلی مهم در دستگاه است؛ در این صورت، بسته به این نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد، هزینه زیادی برایتان به وجود خواهد آورد.
3. نوع تعمیرات مورد نیاز
توجه داشته باشید که تعمیراتی که هر نمایندگی به شما ارائه می دهد، هزینه متفاوتی دارد. به عنوان مثال، اگر شما از یک نمایندگی درخواست تعمیرات در محل را داشته باشید، مطمئنا هزینه بیشتری نسبت به تعمیراتی دارد که در همان نمایندگی انجام می شود.

قیمت تعمیر جاروبرقی ااگ

مشکلات رایج در جاروبرقی ااگ

دقت داشته باشید که برخی از ایراداتی که در یک جاروبرقی بروز پیدا می کنند، نسبت به بقیه ایرادات خیلی شایع تر هستند. این که شما با چنین مشکلاتی آشنایی نسبی داشته باشید، می تواند برایتان مفید واقع شود. در ادامه به معرفی برخی از این مشکلات می پردازیم:
1. کم شدن مکش جاروبرقی
یکی از اصلی ترین دلایلی که می تواند سبب کاهش مکش جاروبرقی شود، مسدود شدن قسمتی از راه دستگاه است. به همین دلیل هم قبل از هر کاری بهتر است از باز بودن این راه اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این نیز، ممکن است به دلیل پر شدن کیسه جاروبرقی یا ایراد در فیلتر آن، مکش جاروبرقی کم شده باشد.
2. داغ شدن جاروبرقی
اول از هر چیزی بهتر است بدانید که این مشکل، یکی از رایج ترین مواردی است که اتفاق می افتد. به همین دلیل هم نباید زیاد نگران این موضوع باشید. مهم ترین عاملی که می تواند سبب این مشکل شود، مسدود بودن لوله و شلنگ دستگاه است. چرا که در صورت مسدودی، هوایی نمی تواند به موتور دستگاه برسد و گرمای زیادی تولید خواهد کرد.
3. جاروبرقی من بوی خیلی بدی تولید می کند، مشکل چیست؟
در صورت مشاهده چنین مشکلی، حتما فیلتر و کیسه دستگاه را چک کنید. در صورتی که فیلتر خیلی کثیف شده باشد، امکان دارد چنین بویی تولید کند. علاوه بر این نیز، در صورتی که قسمت مرطوبی را با جاروبرقی تمیز کرده باشید، احتمالا داخل کیسه باعث ایجاد چنین بویی شود.
4. کار نکردن سیم جمع کن جاروبرقی ااگ
در خیلی از موارد، به دلیل این که قسمتی از سیم داخل این قطعه گیر کرده است، نمی تواند به خوبی سیم را جمع کند. برای رفع این مشکل، بهتر است سیم این محصول را کشیده و سپس آن را رها کنید. در صورتی که مشکل برطرف نشد، احتمالا این قطعه دچار مشکل شده است. در این صورت یا با تعمیر مشکلش برطرف خواهد شد یا هم این که تکنسین آن را جایگزین خواهد کرد.
5. خاموش شدن خود به خودی جاروبرقی ااگ
این مشکل بیشتر در مواردی اتفاق می افتد که موتور دستگاه گرمای زیادی تولید کند. در این صورت برای جلوگیری از آسیب بیشتر، موتور آن خاموش می شود. برای رفع این مشکل باید به گونه ای مشکل داغ کردن دستگاه را برطرف کنید. البته در مواردی هم مشکل از خود موتور است و باید برای تعمیر آن اقدام کنید.

مشکلات رایج در جاروبرقی ااگ

تلفن تماس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ چه شماره ای است ؟
در صورت نیاز به تعمیر جاروبرقی آاگ با شماره موبایل 09121967279 تماس بگیرید.
قیمت تعمیر جارو برقی آاگ چند است ؟
قیمت تعمیرات جاروبرقی آاگ با توجه به نوع خرابی متغیر می باشد .
مدت زمان ارسال تعمیرکارجاروبرقی آاگ چند ساعت است ؟
تعمیرکاران ما در کمتر از 2 ساعت در سراسر تهران به محل شما مراجعه خواهند کرد .
ضمانت تعمیر جاروبرقی آاگ به چه صورت می باشد ؟
ضمانت تعمیرات جاروبرقی آاگ به صورت کتبی و همراه با مهر و امضا می باشد .
اطلاعات تماس با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات آاگ در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح