تعمیر گاز و اجاق گاز آاگ در تهران + در محل + ضمانت کتبی

تعمیرات اجاق گاز آاگ یکی از مسائلی است که خیلی از مشتریان این برند به دنبال راهکاری برای آن هستند. درست است که محصولات برند ااگ از کیفیت فوق العاده ای برخوردار اند و کمتر پیش می آید که محصولات آن دچار مشکل شوند، اما این موضوع را هم در نظر داشته باشید که اگر یکی از محصولات این شرکت دچار مشکل شود، شما نمی توانید به تنهایی از پس تعمیر آن برآیید.
این موضوع را هم در نظر داشته باشید که برند ااگ جزو برندهای پرفروش در ایران و کل دنیا به شمار می رود. این یعنی حتما یکسری نمایندگی هایی را برای ارائه خدمات پس از فروش محصولات خود را در همه کشورها و به خصوص ایران در نظر گرفته است. اما قبل از ارائه درخواست برای تعمیر اجاز گاز ااگ، حتما باید یکسری نکات را در نظر داشته باشید. به علاوه، یکسری مراقبت هایی وجود دارند که شما عزیزان می توانید با رعایت هر یک، عمر دستگاه خود را حتی تا چند برابر افزایش دهید. در ادامه این مطلب به تمامی این موارد خواهیم پرداخت.

تعمیر گاز و اجاق گاز آاگ

تعمیرات اجاز گاز ااگ به چه صورت انجام می شود؟

همانطور که خودتان هم احتمالا می دانید، تعداد تعمیرگاهاجاق گاز ااگ در سطح کلان شهرهایی مثل تهران بالا است. به همین دلیل هم شهروندان می توانند به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای، برای تعمیر اجاز گاز خود اقدام کنند. هر فردی می تواند بسته به سلیقه خود، نمایندگی دلخواه خود را برای تعمیر اجاز گاز ااگ را انتخاب کند. این بدان معناست که شما دیگر مجبور به استفاده از خدمات یک نمایندگی خاص در نزدیکی محل سکونت خود نیستید. به راحتی می توانید در وب سایت رسمی یک نمایندگی یا از طریق تماس تلفنی درخواست خود مبنی بر تعمیر اجاق گاز ااگ در محل را ثبت نمایید تا تکنسین های متخصص همان نمایندگی، به سرعت خود را به محل مورد نظر برسانند.
نیروی متخصصی که خود را به منزل شما می رساند، از دانش فنی و عملی خوبی برخوردار است و می تواند به راحتی و با یک نگاه، عیب دستگاه شما را شناسایی کند. همانطور که می دانید، عیب یابی درست، یکی از اصول اساسی برای تعمیر درست یک محصول است. اگر تکنسین نتواند به درستی کار عیب یابی را انجام دهد، مطمئنا نمی تواند راهکار خوبی برای تعمیر آن را هم ارائه دهد. در این صورت، ممکن است با دستکاری یک قطعه دیگر، صرفا بر مشکلات و ایرادات محصول شما بیفزاید. به علاوه، در صورتی که خدمات آن نمایندگی گارانتی نداشته باشند، هزینه اضافی برای شما ایجاد خواهد کرد.

تعمیرات اجاز گاز ااگ

آشنایی با قطعات مختلف اجاق گاز ااگ

شما برای این که بتوانید با نحوه تعمیر این نوع محصول آشنا شوید، حتما باید قبل از آن، قطعات مختلف و عملکرد هر یک را بشناسید. در ادامه ویژگی هر یک از این قطعات ذکر شده است:
1. ولوم اجاق گاز
یکی از قطعاتی که می تواند به روشن و خاموش کردن اجاق گاز کمک کند، همین قطعه است. به علاوه، کاربر می تواند با استفاده از ولوم، میزان حرارت مورد نیاز برای پخت غذا را به راحتی تنظیم کند.
2. شیر اجاق گاز
شیر اجاق گاز یکی از مهم ترین قطعاتی است که در این محصول تعبیه شده است. دقت داشته باشید که در صورت خرابی این قطعه شعله دستگاه شما روشن نخواهد شد. چرا که جریان گازی به داخل اجاق وارد نخواهد شد.
3. شیر سلنوئید اجاق گاز
این قطعه یکی از اصلی ترین قطعات در حفظ ایمنی کاربر است. در صورتی که این قطعه دچار نقص باشد، ممکن است حتی جان شما در خطر باشد. چرا که در صورت خاموشی ناگهانی شعله، دیگر گاز اجاق قطع نخواهد شد و تمام فضا را اشغال خواهد کرد. در واقع کار این قطعه این است که اگر شعله دستگاه خود به خود خاموش شود، جریان گاز این محصول قطع خواهد شد تا مشکلی برای شما به وجود نیاید.

قطعات اجاق گاز ااگ

مشکلات رایج اجاق گاز ااگ

طبق آماری که از نمایندگی های مختلف سطح شهر تهران به دست آمده است، اشکالات رایج چنین محصولی معمولا در یک محدوده خاص بوده است. در ادامه مشکلات رایج این دستگاه را معرفی خواهیم کرد:
1. روشن نشدن شعله اجاق گاز
توجه داشته باشید که در صورت بروز این مشکل، حتما نشان دهنده وجود نقص بزرگی در قطعات این دستگاه نیست. ممکن است شیر اجاق قطع باشد و جریان گازی برقرار نباشد. ممکن است نازل اجاق دچار نقص شده باشد و به همین دلیل شعله روشن نمی شود. در صورتی که نتوانید مشکل اصلی محصول خود را پیدا کنید، می‌توانید از نمایندگی تعمیراجاق گاز ااگ درخواست ارائه خدمات بدهید.
2. جرقه زدن مداوم شعله گاز
در صورتی که چنین مشکلی برای اجاق گاز شما به وجود آید، احتمال خیلی زیادی ترانس جرقه زن آن دچار مشکل شده است. در این صورت شما به تنهایی نمی توانید آن را تعمیر کنید و باید از تخصص یک تکنسین استفاده کنید.
3. خاموش شدن شعله پس از رها کردن ولوم دستگاه
در خیلی از مواقع، بروز چنین مشکلی به دلیل نقص در ترموکوپل محصول است. در صورت بروز نقص در این قطعه، احتمال خیلی زیاد باید برای تعویض آن اقدام کنید.

مشکلات رایج اجاق گاز ااگ

قیمت تعمیر اجاق گاز ااگ

توجه داشته باشید که هزینه تعمیر این محصول در نمایندگی های مختلف ااگ تعیین شده است. بسته به این که تکنسین تعمیر آن را امکان پذیر بداند یا خیر، این هزینه بالا و پایین می شود. چرا که اگر قطعه شما قابل تعمیر نباشد، شما باید برای خرید یک قطعه جدید و با کیفیت هزینه کنید و آن را جایگزین نمونه قبلی کنید. در این صورت، بسته به این که کدام قطعه دچار نقص شده است، هزینه آن می تواند تغییر کند.

قیمت تعمیر اجاق گاز ااگ

اطلاعات تماس با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات آاگ در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح