تعمیر ظرفشویی آاگ در تهران + در محل + فوری (گارانتی)

لوازم خانگی به دلیل استفاده مکرر همیشه در معرض خرابی قطعات هستند. به همین منظور سرویس آنلاین تعمیرگاه ما، تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را در لیست خدمات تخصصی خود قرار داده است. مرکز ما به عنوان تعمیرگاه و نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشوییAEG در تهران قوی ترین تیم تعمیردر کشور را دارا می باشد. پرسنل تعمیر و نگهداری این مرکز از بهترین و با تجربه ترین متخصصان آاگ در ایران هستند. برای دسترسی به خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ، لطفا با شماره تلفن ما تماس بگیریدیا روی دکمه "ثبت سفارش خدمات" کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

ایرادات و مشکلات رایج در تعمیرات ماشین ظرفشویی ااگ

ماشین ظرفشویی یکی از مهم ترین لوازم آشپزخانه است که در مدل های مختلف ساخته می شود و کارایی زیادی دارد ماشین ظرفشوییAEG با وجود برخورداری از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی، گاهی اوقات در عملکرد خود با مشکلات بزرگ یا کوچک مواجه می شود. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین ظرفشوییAEG ایجاد شود و نیاز به تماس با مراکز خدمات یا تعمیرات لوازم خانگیAEG باشد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
برخی از مشکلات ماشین ظرفشوییAEG در بین مدل های مختلف رایج است.در این بخش به بررسی عیوب رایج ماشینظرفشوییAAG می پردازیم. برای تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر ماشین ظرفشوییAAG می توانید از خدمات تعمیرگاه ماشین ظرفشویی ااگ استفاده کنید و این مشکلات را برطرف کنید.
در ادامه به بررسی ایرادات رایج در ماشین ظرفشویی قدیمی و جدیدAEG می پردازیم و راه حل های آنها را توضیح می دهیم. به این ترتیب می توانید ماشین ظرفشویی آاگ را خودتان در منزل تعمیر کنید.


مشکلات رایج در تعمیرات ماشین ظرفشویی ااگ

آب‌گیری نکردن ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ

آکواستاپ مسئول ورود آب به ماشین ظرفشویی است. اکواستاپ قسمتی متشکل از فرمان، شیر برقی و شیلنگ تامین آب است. این قسمت ماشین ظرفشوییAAG و تخلیه آب را کنترل می کند. بنابراین، هنگامی که آب وارد دستگاه نمی شود، تعمیرکار ماشین ظرفشوییAAG باید باترییا آکواستاپ دستگاه را تعمیر یا تعویض کند.

آب‌گیری نکردن ظروف در ماشین ظرفشویی آاگ

ارورI50 ماشین ظرفشویی آاگ

خطای 150 در ماشین ظرفشویی AEG به معنی خرابی موتور ماشینظرفشویی و هیت پمپ ظرفشویی است. اگر اینارور ماشین ظرفشوییAAG نمایش داده شود، موتور ماشین نیاز به تعویض، تعمیریا سرویس کامل دارد. پس حتما ماشین ظرفشوییAAG خود را در اسرع وقت تعمیر کنید.

ارورI50 ماشین ظرفشویی آاگ

جرم گرفتن ظرفشویی آاگ

ماهی یکباریک بسته 40 تا 50 گرمی مواد جرم‌گیر شوینده ماشین ظرفشوییAEG را داخل محفظه قرص بریزید و دمای آب دستگاه را روی 70 درجه تنظیم کنید. هنگام شروع برنامه رسوب زدایی، ظروف را در ماشین ظرفشویی قرار ندهید و ماشین ظرفشویی خالی را روشن کنید.

آب داخل ماشین ظرفشویی آاگ گرم نمی شود

وظیفه گرم کردن آب در ماشین ظرفشوییAAG به عهده المنت می باشد. در سری قدیمی ماشین ظرفشوییAEG، المنت به عنوان یک قطعه مستقل کار می کند. اما در سری جدید این ماشین ظرفشویی المنت جزئی از موتور دستگاه بوده و به پمپ حرارتی معروف است. اگر آب گرم نمی شود، باید ماشین ظرفشوییAAG و قطعاتی مانند پمپ حرارتی،سنسورها یا پنل را تعمیر کنید. پمپ حرارتی ماشین ظرفشوییAAG باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای تعمیر شود.

علت گرم نشدن آب داخل ماشین ظرفشویی آاگ

برق داشتن بدنه ماشین ظرفشویی آاگ

برق گرفتگی محفظه ماشین ظرفشوییAEG به طور کلی مشکلی ایجادنمی کند، اما این به دلیل عدم اتصال زمین و سیم اتصال به زمین در محل نصب دستگاه است. اگر خانه شما دارای سیستم اتصال به زمین است، باید اتصال زمین را بررسی کنید. اگر خانه شما سیستم ارت ندارد، برای جلوگیری از برق گرفتگی، هنگام استفاده از ماشین ظرفشوییAAG، پاهای خود را روی فرش بگذارید یا از دمپایی استفاده کنید.

آب را از ماشین ظرفشویی تخلیه نمی کند

وظیفه تخلیه آب بر عهده پمپ ماشین ظرفشوییAAG می باشد. به طور معمول، عمر مفید پمپ ها بین 5 تا 7 سال متغیر است. معمولا پمپ یکدفعه روشن نمی شود. در واقع با گذشت زمان از کیفیت کار آن کاسته شده و آب در دستگاه باقی می ماند.برای تعمیر ماشین ظرفشوییAEG و تعویض پمپ ماشین ظرفشویی قدیمیAEG با ارائه دهندگان خدمات تعمیرگاه ما تماس بگیرید.
برند لوازم برقیAAGیکی از معروف ترین برندهای دنیاست. ماشین ظرفشویی های این برند آلمانی به دلیل کیفیت بالا و عملکرد عالی بسیار محبوب هستند و با وجود قیمت بالا مشتریان زیادی را به خود جذب می کنند. با این حال نمی توان نیاز به خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را کتمان کرد. زیرا قطعات الکتریکی عمر محدودی دارند و به مرور زمان فرسوده می شوند. اگر اطلاعات زیادی در مورد تعمیرات ماشین ظرفشویی ااگ ندارید و از ایرادات رایج دستگاه خود اطلاعی ندارید، حتما از کارشناسان تعمیرگاه ماشین ظرفشویی ااگ به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشی نظرفشویی کمک بگیرید.

تخلیه نشدن آب دئاخل ماشین ظرفشویی آاگ

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تهران

برای تعمیر ماشین ظرفشویی قدیمی و جدیدAEG نیاز به قطعات اورجینال و مهارت بالا در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دارید. بنابراین وقتی دستگاه خراب می شود، چاره ای نخواهید داشت جز اینکه با فروشنده تماس بگیرید و از آنها بخواهید یک تکنسین حرفه ای را بفرستند. برای رفع این مشکلات، تعمیرگاه ما کلیه قطعات ماشین ظرفشویی آاگ را مستقیماً با حذف واسطه ها وارد کشور می کند.
همچنین تکنسین های فعال در یک سری دوره های تخصصی تعمیر ماشین ظرفشوییAEG در مدل های مختلف را با موفقیت به پایان رسانده اند.اگر ماشین ظرفشوییAAG شما مشکلی دارد، اصلا نگران نباشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ااگ تماس بگیرید. البته در بسیاری از موارد برای تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ نیازی به حضور تکنسین سرویس در منزل نیست.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تهران

دلایل متداول مراجعه به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تهران

خوشبختانه تمامی خرابی هایی که ممکن است بر روی دستگاه رخ دهد نیاز به تعمیر ماشین ظرفشوییAAG ندارد و گاهی اوقات با اقدام سریع کاربر و رعایت چند نکته می توان از بروز مشکلات جدی تری جلوگیری کرد. در برخی موارد، ایرادات ناشی از خرابی دستگاه نیست و فقط کیفیت شستشو را کاهش می دهد.
اما این علائم را نباید نادیده گرفت و توصیه می کنیم سریعا ماشین ظرفشویی را تعمیر و رفع کنید. با از بین بردن به موقع چنین نقص های جزئی می توان از مشکلات جدی تر جلوگیری کرد. از جمله دلایل خرابی ماشین ظرفشوییAeg می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تهران

استفاده از مواد شوینده بی کیفیت اولین دلیل خرابی ماشین ظرفشوییAAG

وجود لکه های سفید روی ظروف پس از شست و شو به دلیل کیفیت پایین مواد شوینده و مایع جلا دهنده استفاده شده در ماشینظرفشوییآاگ می باشد. در برخی موارد لکه های سفید به دلیل سختی زیاد آب شهری و نمک بی کیفیت در ماشین ظرفشویی ایجاد می شود.
به همین دلیل، پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از این مشکل و اطمینان از اصل بودن محصولات خود، تاریخ انقضای مواد شوینده، نمک و مایع جلا دهنده خود را بررسی کنید. در صورت بی توجهی به این مشکل، قطعات داخلی ماشین ظرفشویی آاگ در دراز مدت دچار مشکل می شود. بنابراین شما به خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ نیاز خواهید داشت.

خرابی ماشین ظرفشوییAAG

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در کارگاه ما

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی ااگ در تهران به عوامل مختلفی از جمله: نوع مشکل دستگاه، هزینه تعویض قطعه و دستمزد تکنسین بستگی دارد. به همین دلیل برای اطلاع از هزینه نهایی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ باید دستگاه را بررسی کرد. در صورت تماس با ما از قیمت تقریبی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ مطلع خواهید شد.
قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی ااگ نیز مقدار مشخصی دارد. برای اطمینان می توانید به وب سایت رسمی این برند مراجعه کرده و قیمت قطعات را با قیمت ارائه شده توسط ما مقایسه کنید.تعمیرگاه ما به دلیل حذف واسطه ها قطعات قدیمی و جدید ماشین ظرفشوییAEG را با بهترین قیمت عرضه می کند. کلیه خدمات و قطعات فروخته شده در این مرکز با 6 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می شود.

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

چه زمانی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را جدی بگیریم؟

مشکلاتی مانند صدای زیاد و غیرعادی ماشین ظرفشوییAEG، لکه روی ظروف، خالی نشدن ماشین، روشن نشدن دستگاه، نشتی از دستگاه، خشک نشدن ظروف، بسته نشدن درب ماشین ظرفشوییAEG و اینکه آیا بوی خاصی در محفظه وجود دارد، آیا آب کثیف تخلیه نمی شود، آیا لکه های سفید روی ظروف غذاخوری وجود دارد و غیره از جمله مسائلی که باید هر چه زودتر حل شود که باید برای رفع آن ها اقدام کنید و آنها را جدی بگیرید.
ماشین ظرفشویی مخصوصا برندی مانند AAG فقط باید به متخصص آن برند ارجاع داده شود. وی علاوه بر اصلاح اصولی و طبق استاندارد دستگاه از تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر و عود مجدد همان مشکل پس از مدتی جلوگیری کرد و خسارت و هزینه کمتری را پذیرفت.
مرکز ما متشکل از صدها تکنسین خدمات ماشین ظرفشویی آاگ هستند که تجربه انجام هزاران تعمیر مختلف، نصب، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را بر روی انواع لوازم خانگی دارند و این خدمات را در کمترین زمان ممکن به صورت تضمینی در محل شما ارائه می دهد.
فرقی نمی کند دستگاه خود را از کجا خریده اید و از چه مدل و ظرفیتی استفاده می کنید، کارشناسان ما همه چیز را پوشش می دهند و برای آسودگی خیال شما از 6 ماه گارانتی تعمیر و همچنین خدمات پس از فروش برخوردار خواهید شد. برای بهره مندی از خدمات ما می توانید با شماره تلفن شرکت تماس بگیرید. همکاران ما در اسرع وقت برای تعمیر لوازم خانگی شما در محل حضور می یابند و مشکلات را به بهترین نحو ممکن حل خواهند کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

تلفن تماس نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ چه شماره ای است ؟
در صورت نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ با شماره موبایل 09121967279 تماس بگیرید.
قیمت تعمیر ظرفشویی آاگ چند است ؟
قیمت تعمیرات ظرفشویی آاگ با توجه به نوع خرابی متغیر می باشد .
مدت زمان ارسال تعمیرکار ماشین ظرفشویی آاگ چند ساعت است ؟
تعمیرکاران ما در کمتر از 2 ساعت در سراسر تهران به محل شما مراجعه خواهند کرد .
ضمانت تعمیر ظرفشویی آاگ به چه صورت می باشد ؟
ضمانت تعمیرات ظرفشویی آاگ به صورت کتبی و همراه با مهر و امضا می باشد .
اطلاعات تماس با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات آاگ در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح